Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Mirosławiec tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W dzisiejszych czasach większość ludzi dokonuje zakupy poprzez internet. Stanowi wtedy przyjemne przede wszystkim ze powodu na mnogość materiałów a ich charakterów, które możemy odkryć w budowy. Parę kliknięć, pieniądze płyną z konta, i już jutro paczka z upragnionym przedmiotem znajduje się w bliskich rękach. Także wtedy wszystko bez przejmowania się z łóżka! Stanowi wtedy idylla dla ówczesnych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do klienta. Najprostszym sposobem przekazu paczek stały się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Borne Sulinowo

Innowacyjna firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki jakim mogą one oszczędzić na sprzedaży paczek, i jedyna firma kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, jeśli człowiek nie jest do celu przekonany co do grupy pracy pracowników InPostu, może dostać abonament na stan próbny. Je on 150 jasnych dodatkowo jest dodatkowe oddanie go do celu 3 okresu rozliczeniowego. Stanowi wtedy szczególnie dobra możliwość dla inwestorów, którzy właśnie wkraczają na targ a nie wiedzą, który będzie popyt na poszczególny towar. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, i za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, i za kurierską od 11,77 zł. Im wiele paczek zostanie wysłanych, tym cena pojedynczej paczki będzie lżejsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Borne Sulinowo

Umowa taka ma zarówno przesyłki produkowane przez kurierów do Paczkomatu, kiedy oraz też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez wszystek okres bycia umowy, a także zapewnia, że aż 95% paczek przyjdzie do klienta już następnego dnia. Stanowi wtedy szczególnie znane w sezonie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka że być na miarę złota. Powody te tyczą się każdego z abonamentów.

Abonamenty są wydane na trwające 12 i 24 miesiące. Małe Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy oddać w jej konstrukcjach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy właśnie stawiają pierwsze ruchy w e-commerce. Paczki kurierskie już z 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i jest możliwość nadania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, oferowanym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe jedzą od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Borne Sulinowo

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Pierwszy to Niewielka Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), i pozostały to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W liczbom przypadku paczki Paczkomatowe jedzą od 8,58, a kurierskie od 11,23. W tamtym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych zakładają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie podane powyżej wartości są cenami netto. Abonament można zwiększyć w perspektyw, jeśli firma wciąż będzie się rozwijać. Każda nowa paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne ceny na pomoc ceny za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, przystosowaną do jego potrzeb ochronę przed sprzedażową, a oraz możliwość korzystania z podjazdów kurierskich w dowolnym momencie, w zależności z potrzeb. Stawka za paliwo istnieje też wliczona w sumę abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo mienia w prostej możliwości aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest łatwy również na związek z prawdziwszymi klientami. Aby otrzymać indywidualną ofertę abonamentu, należy zetknąć się z nazwą. Na części internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można także skorzystać z punktu infolinii. Wybranie abonamentu jest niewyobrażalnie funkcjonalne – wystarczy wpisać na stronę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu firmy oraz numeru NIP firmy, idziemy do zbilansowania oraz do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można uzyskać bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Borne Sulinowo

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments